Skupina De Dietrich Thermique

De Dietrich, líder na trhu s kondenzačnými technológiami, ponúka už viac ako 10 rokov pod značkou udržateľného komfortu® inovatívne systémy vykurovania, ktoré umožňujú úsporu energie a zároveň chránia životné prostredie.
 
Výrobca tepelnej techniky De Dietrich ponúka tepelné systémy, ktoré v rámci riešenia na mieru kombinujú kondenzáciu oleja alebo plynu, biomasu, solárnu energiu a tepelné čerpadlá.

V júli 2004 sa spoločnosť De Dietrich Thermique spojila s firmou Remeha a vytvorili významnú skupinu, ktorej cieľom je byť popredným európskym výrobcom tepelnej techniky.

V roku 2008 skupina De Dietrich Remeha aktívne pokračovala vo svojom rozvoji v oblasti obnoviteľných energií a predovšetkým v rozvoji tepelných čerpadiel. V súlade s týmto plánom spoločnosť získala skupinu DFM - výrobcu tepelných čerpadiel, ktorý je známy tiež pod značkou SOFATH.

Na konci roku 2009 skupina De Dietrich Remeha získala spoločnosť Baxi a vytvorila tak skupinu BDR Thermea, nového lídra v oblasti inovatívnych riešení a služieb spojených s vykurovaním a prípravou TV.
  
BDR Thermea: know-how známe vo viac ako 50 krajinách.

De Dietrich je súčasťou skupiny BDR Thermea
www.bdrthermea.com